Červen 2011

Weů – 25.6.2011

28. června 2011 v 2:46 Fashion & portréty
Není čas přidávat něco na blog a taky dost přemýšlím o tom, že tenhle blog zruším a přestěhuju ho na blogspot! Přidávání fotek je tam mnohem jednodužší... navíc má blogspot spoustu výhod. Mám teď na prázdniny domluveno pár focení! :) Takže bude spousta nových fotek.


Struktury

11. června 2011 v 21:16 Experimenty
Venku není co fotit! :D Potřebuju lidi... moc lidí! :D
Monnie

6. června 2011 v 22:03 Monnie


Monnie ~ sedmnáctiletá studentka Střední školy Polygrafické v Praze. (Bude ze mě grafička.) Teď si všichni asi řeknou: "Aha! Tak odtud to všechno umí." Ale tak to fakt není. Fotky tam neupravujem, vlastně jo, převádíme je z RGB do CMYKu! :D A kdysi dávno (myslim, že na začátku prváku) jsme retušovali (mimochodem to jsem už dávno uměla), ale to je asi tak všechno.

Some day...

6. června 2011 v 17:08 Příroda & zvířata
Fotka z víkendu. Nelíbí se mi kompozičně a tak... ale miluju ty barvy! :)

Exp.

3. června 2011 v 20:26 Experimenty
Ráno jsem měla jet z Prahy domů, ale protože nakonec bylo všechno jinak musela jsem tam zůstat až do odpoledne, takže jsem tak narychlo nafotila tohle ^^ v PS jsou upravovaný pouze křivky (= to rozmazání už takhle vyfocený bylo ;))
Kdo pozná co to je? :) (A kdyby to náhodou někdo nepoznal, tak podle poslední fotky mu to musí být jasný hned.)


The best songs for me for the moment

3. června 2011 v 19:35 Deníček
A tohle jsou moje nejoblíbenější písničky za poslední cca. půl rok (některý jsou úplný novinky ;))
Tinnie Tempath (ft. Ester Dean) - Love Suicide

Roses

2. června 2011 v 17:46 Příroda & zvířata
Před chvílí jsem došla domů ze školy. Na stole stála váza s růžema, který tu ještě včera nebyli! :D A protože venku pořád není takový počasí a světlo jaký bych si představovala, tak jsem vyfotila aspoň takový detaily. Nesedí mi kompozičně... zkoušela jsem různý věci, ale nějak na mě nic nezapůsobilo.


I hope you like it! :)

BW

1. června 2011 v 2:45 Příroda & zvířata
Nevim proč, ale poslední dobou mě neuvěřitelně chytly fotky v ČB. Maj takový zvláštní kouzlo... nevim. Prostě se mi to líbí. I když převody asi nejsou zrovna mojí silnou stránkou... no co už. Prohlížela jsem fotky co jsem nacvakala ten první den s novim objektivem a nakonec jsem došla k tomu, že přeci jen tyhle 2 fotky by možná mohly být ještě použitelný a publikovatelný. U první si nejsem moc jistá tím čtvercem a hlavně tím, že to je středovka...
A taky nevim jestli hráblo mě a nebo photoshopu, ale já si vesele upravuju křivky, potvrdím to a na fotce mi to udělá o něco výraznější efekt, než jak se to ukazovalo v náhledu... nechápu!

http:// vrbize.blog.cz - http:// metteorwa.blog.cz - http:// idees.blog.cz - http:// que-no.blog.cz - http:// marrythenight.blog.cz - http:// fotografia.blog.cz - http:// gossamer.blog.cz - http:// love-shy.blog.cz - http:// currently.blog.cz